Lietojot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

uzzināt vairāk
Mums ir risinājumi!
MEFA katalogi
CELO katalogi

SIA BM Solutions - mums ir risinājumi.

Pieaugot būvniecības apjomiem un prasībām pēc kvalitatīviem, sertificētiem būvniecības stiprinājumiem 2019. gada sākumā tika dibināta kompānija SIA BM Solutions, kuras komandā ietilpst savas jomas profesionāļi - gan inženieri, gan tirdzniecības un loģistikas speciālisti. Mūsu mēŗķis ir iesaistīties būvniecības procesā no projekta izstrādes brīža līdz pilnīgai dokumentācijas nodošanai sadaļās, kas saistītas ar stiprinājumiem - betonēšana, inženiertīklu montāža, fasādes un jumta izbūve, dažādi iekšdarbi. Lai nodrošinātu mūsu piedāvāto stiprinājumu kvalitāti, mēs sadarbojamies ar ražotājiem, kuri ir sertificēti un ir pierādījuši sevi pasaules, Eiropas un arī Baltijas valstu tirgos. Vācu ražotāji CELO GmbH, MEFA GmbH un HAZ Metal GmbH ir profesionāļi katrs savā stiprinājumu ražošanas nozarē un ar savu produktu grozu spēj nodrošināt pat prasīgākos būvniekus, projektētājus un pasūtītajus.

CELO GmbH ir viens no vadošajiem enkuru ražotājiem Eiropā ar tirdzniecības kanāliem 82 pasaules valstīs, savām rūpnīcām Vācijā, Spānijā, ASV un Taivānā. Dībeļnagla, ķīļenkurs, betona skrūve, ķīmiskā enkurmasa, iesitamais enkurs - tā ir tikai neliela daļa no ražotāja piedāvāta izstrādajumu klāsta. Enkuriem pieejamas ekspluatācijas īpašību deklarācijas (EĪD) un Eiropas sertifikāti (ETA). Vairāk informācijas un plašāku preču klāstu var apskatīt katalogā mūsu mājas lapā.

MEFA GmbH ir ražotājs, kas izstrādā un ražo savā rūpnīcā Vācijā visplašāko klāstu ar cauruļskavām, profilu sistēmām (STEX35, STEX45 un CENTUM XL). Ja nepieciešams uzstadīt caurules, kabeļtrepes, lietus notekūdeņu sistēmu vai sprinklersistēmu, tad droši var izvēlēties produktus no šī kataloga. Slīdošie un nekustīgie balsti, skavas priekš freona un citiem siltumietilpīgiem šķidrumiem, skavas lielām slodzēm, kā arī metinātie slīdošie balsti no 15 -2500 mm, tas viss ir pieejams. Piedāvājam arī iespēju saražot specifiskus stiprinājumus pēc klienta projekta un pieprasījuma.

HAZ METAL GmbH specializējas iebūvējamo profilu sistēmu un dažādu fasāžu stiprinājumu ražošanā. HAZ metal GmbH produkti tiek izmantoti visā pasaulē, bet sevišķi vietās, kur būvē augsceltnes - kā Dubajā, Abu-Dabī un citur AAE. Kompānijas ražoto produktu uzdevums ir atvieglot fasāžu un dažādu konstrukciju montāžu - tā vietā, lai pēc betonēšanas urbtu caurumus, ievietotu enkurus un tad montētu fasādes leņķus vai citus stiprinājumus, jums ir iespēja betonēšanas laikā ievietot enkurkanālus veidņos, iebetonēt tos un pēc tam taupīt līdzekļus uz montāžas laiku, sastatņu nomu, darbaspēka izmaksām, kā arī pareizi izmantojot iebūvējamos enkurkanālus fasādes izlīmeņošana būs krietni vienkāršāka. Mēs piedāvājam izstrādāt speciali Jums adaptētu projektu ar šiem stiprinājumiem, tādējādi ietaupot Jūsu līdzekļus un laiku.

Protams, dažkārt ir nepieciešamība pēc vēl specifiskākiem vai retāk pieejamiem produktiem, bet nav šaubu, ka mūsu speciālisti spēs rast risinājumu jebkurai situācijai un atrast atbildi jebkuram klienta jautājumam. Mūsu mērķis nav pārdot klientam preci - mūsu mērķis ir izstrādāt pareizo risinājumu, kas nodrošinās veiksmīgu būvniecības procesu gan darbu veicējam, gan būvuzraudzībai un pasūtītajam.

SIA "BM Solutions" 2023 © All rights reserved